Princ Wiliam-Foto a životopis

4. dubna 2008 v 15:28 | Ahoj

Princ William

No, myslím, že tohohle týpka nemusím představovat - určitě ho všichni znáte... Není to sice nic moc hezounek, ale sympaťák určitě:)
Princ William z Walesu se narodil 21. června 1982 v Londýně jako prvorozený syn korunnímu princi Charlesovi a jeho ženě, princezně Dianě. Celé jeho jméno zní: Jeho královská Výsost princ William Arthur Philip Louis Windsor. No pane jo!:) Znám je také jako princ William. Poté, co se jeho otec stane králem, bude znám jako Jeho královská výsost, princ z Walesu.
Znamení zvěrokruhu: Blíženci
Barva vlasů: světlá
Barva očí: modrá
Výška: 189 cm
Rodiče: Jeho královská Výsost princ Charles z Walesu a zesnulá princezna Diana
Sourozenci: Jeho královská Výsost princ Henry Charles Albert David, jemuž se říká Harry, narozen 15. září 1984
William byl pokřtěn v arcibiskupství Canterbury v Buckinghemském paláci. Vzdělání princ William začal na Mrs Mynor's Nursery School v západním Londýně v září 1985 ve věku tří let. V lednu 1987 se zapsal na Wetherby School, též v Londýně a byl zde jako student až do července 1990. Strávil pět let na Ludgrove School od září 1990 do července 1995 a pak navštěvoval Eton College, Windsor, kde studoval zeměpis, biologii, a historii umění. William také trávil čas na manévrech v Belize, prací na farmě ve Velké Británii a pomocí na veřejných projektech s různými mladými lidmi ve vzdálených oblastí Chile a navštívením Afriky. Po návratu do Velké Británie studoval na University of St. Andrews ve Skotsku.
Princ William je horlivý sportovec, dává přednost fotbalu, rugby, tenisu, plavání a vodnímu polu.V Ludgrove byl rugbyovým a hokejovým kapitánem a reprezentoval školu v přespolním běhu... Ehmm, to je tedy disciplína - přespolní běh ;))
Se svým otcem, korunním princem Charlesem:
Další fotky prince Williama:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kolik budeš mít bedárů?

Tolik.

Komentáře

1 Kolajda Kolajda | 14. dubna 2008 v 19:18 | Reagovat

ua no aneto

2 Božka Božka | 19. dubna 2011 v 12:05 | Reagovat

to je hnidopich:-DDDDDDDDDDd :-!  O_O  [:tired:]

3 l.kerlinova l.kerlinova | E-mail | 6. září 2011 v 19:26 | Reagovat

tak tohle bude budocí král Anglie né jeho otec jemu fandím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.